PRofesionálne riešenia

Ďalšie riešenia

Vaše potreby a nápady

Nezáleží na tom v akej oblasti podnikáte, sms správy sú moderný a jednoduchý informačný nástroj. Ak chcete poradiť ako by sa dali naše služby využiť aj u Vás, radi Vám poradíme.

Napíšte nám

Bezplatné SMS

Každý návštevník nášho webu si môže vyskúšať odosielanie sms správ zadarmo a bez záväzkov. Vyskúšajte si našu bezplatnú bránu ešte dnes.

Odoslať SMS zadarmo

SMS riešenia pre Váš biznis

Zvýšte svoju konkurecie schopnosť a efektivitu svojho podnikania. Nezáleží na tom v akej oblasti sa pohybujete, náš systém je použiteľný od odosielania osobných sms správ rodine, známym cez malé internetové stránky až po hromadné odosielanie množstva sms správ či už klientom, spolupracovníkom alebo zákazníkom.

Ponúkame Vám efektívny informačný a reklamný nástroj založený na využívaní sms správ. Mobilný telefón má v dnešnej dobe už takmer každý a tak sa najmä v zahraničí využíva k získaniu nových a udržaniu starých zákazníkov. Naše služby sú dokonale pripravené na všetky požiadavky našich klientov. Tieto sms služby sú dokonca lacnešie ako klasické správy odosielané z mobilných telefónov.

Vieme Vám ponúknuť najkvalitnejšie služby za rozumné ceny, nakoľko odoslanie sms je prakticky priame do siete mobilného operátora a následne doručené príjemcovi. Nemáme medzi nami a operátorom niekoľko medzistupňov, ktoré by mohly nezávisle na sebe spôsobovať problémy, naše sms kanály sa vyznačujú vysokou priepustnosťou a veľmi prijateľnými cenami. Ak sa rozhodujete medzi vysokou kvalitou alebo nízkou cenou, my sme riešenie pre Vás - poskytujeme obe požiadavky dohromady.

Ako jediný na Slovenskom trhu Vám garantujeme doručiteľnosť sms správ. V prípade ak bude správa označená ako nedoručená, na konci mesiaca Vám vrátime cenu, ktorú ste za ňu zaplatili. Zaplatíte tak iba za skutočne odoslané a doručené sms správy.

Naše výhody
- možnosť odoslať až 457 znakovú sms v jednom kroku
- prehľadný adresár kontaktov a skupín čísel
- archív odoslaných sms správ
- odosielanie hromadných sms správ
- automatické odosielanie k meninám, výročiam
- žiadne aktivačné ani mesačné poplatky
- informácie o doručení/nedoručení sms
- vrátenie kreditu za nedoručenú sms
- odosielanie sms do viac ako 205 krajín
- odoslanie sms z Vášho čísla alebo iného textu (napr. firma.sk)
- mesačné prehľadné štatistiky
- prehľadná administrácia s okamžitým prehľadom
- neobmedzená platnosť kreditu
- implementácia do Vášho systému ZADARMO
- žiadna viazanosť
- výrazné zľavy pri väčšom objeme odoslaných sms mesačneSMS-PORTAL.SK

Váš partner pre sms marketing

Web bol založený a spustený koncom roku 2010 a už za túto krátku chvíľu pôsobenia na trhu sme získali množstvo spokojných klientov, ktorý naše služby využívaje dlhodobo a denne.

Náš portál zabezpečuje sms mobilný marketing pre mnohých domácich ako aj zahraničných klientov, či už z radu firiem a spoločností alebo súkromných osôb. V každom prípade pristupujeme k požiadavkám našich klientov osobitne so zreteľom na poskytovanie vysokokvalitných služieb a servisu.

Za celú dobu fungovania sme nezaznamenali žiadny výpadok alebo nedostupnosť služieb. Nedávno sme prešli na nový systém a tak Vám môžeme ponúknuť ešte kvalitnejšie služby pri zachovaní cenových hladín.

Ako jediný na trhu Vám prinášame garanciu doručenia sms správ, ak niektorá sms správa nebude doručená príjemcovi, na konci mesiaca Vám vrátime kredit, ktorý ste za ňu zaplatili. Túto službu nenájdete nikde inde.


Copyright © SMS-PORTAL.SK 2010-2011
Podmienky používania | Ochrana osobných údajov | Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.

hore