Reklama

Ponúkame Vám niekoľko možností ako zviditeľniť svoju firmu, osobu prípadne web stránku. Ak máte špeciálne požiadavky alebo iné návrhy na našu spoločnú spoluprácu, neváhajte nás kontaktovať. Nebránime sa ani bartrovej forme spolupráce. V základe sú k dispozícii dva formáty reklamy. Prvá je klasická bannerová reklama na stránkach a druhá možnosť je tzv. Sponzorovaná SMS


Bannerová reklama na webe

Reklamný banner Vašej firmy alobo osoby sa bude zobrazovať na stránke Odoslať SMS zadarmo cez ktorú návštevníci našich stránok odosielajú sms správy zadarmo - preto je toto navhodnejšie miesto na oslovenie veľkého množstva ľudí.
Banner sa môže zobrazovať nad alebo pod formulárom slúžiacim na odosielanie, prípadne ako popup okno po odoslaní sms správy.
Pre bližšiu špecifikáciu rozmerov, doby prenájmu a cien nás neváhajte kontaktovať.

SMS Sponzoring

Ide o zobrazenie krátkeho reklamného textu na konci každej bezplatnej SMS správy, ktorú naši užívatelia odošlú. Týmto spôsobom dokážete priamo osloviť obrovské množstvo ľudí za veľmi nízku cenu.
Počet ľudí, ktorý dostanú SMS správu s Vašim reklamným textom, je garantovaný.
Text môže byť www adresa alebo názov produktu, či meno a je pridaný do každej odoslanej správe.Pri ktorejkoľvek forme reklamy je samozrejmosťou štatistika za zvolené obdobie a uprednostnenie pri predĺžení reklamnej spolupráce.

Zviditeľnite sa

- aktívne oslovte tisíce ľudí
- budujte si povedomé meno
- stále na očiach znamená nezabudnúť

S nami môžete osloviť stovky potencionálnych zákazníkov každý deň. Ponúkame kvalitnú reklamu priamo k zákazníkovi.

Copyright © SMS-PORTAL.SK 2010-2011
Podmienky používania | Ochrana osobných údajov | Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.

hore