Ochrana osobných údajov


Zaväzujeme sa, že budeme chrániť proti zneužitiu všetky súkromné údaje, ktoré nám poskytnete. Vaše údaje budú zabezpečené a použité iba v súlade s našimi Podmienkami používania. Neposkytujeme ich žiadnej tretej osobe.

Všetky osobné údaje sú spravované v súlade s ust. § 7 ods. 1 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Máte právo požiadať o vymazanie osobných údajov z našej databázy.SMS-PORTAL.SK

Váš partner pre sms marketing

Web bol založený a spustený koncom roku 2010 a už za túto krátku chvíľu pôsobenia na trhu sme získali množstvo spokojných klientov, ktorý naše služby využívaje dlhodobo a denne.

Náš portál zabezpečuje sms mobilný marketing pre mnohých domácich ako aj zahraničných klientov, či už z radu firiem a spoločností alebo súkromných osôb. V každom prípade pristupujeme k požiadavkám našich klientov osobitne so zreteľom na poskytovanie vysokokvalitných služieb a servisu.

Za celú dobu fungovania sme nezaznamenali žiadny výpadok alebo nedostupnosť služieb. Nedávno sme prešli na nový systém a tak Vám môžeme ponúknuť ešte kvalitnejšie služby pri zachovaní cenových hladín.

Ako jediný na trhu Vám prinášame garanciu doručenia sms správ, ak niektorá sms správa nebude doručená príjemcovi, na konci mesiaca Vám vrátime kredit, ktorý ste za ňu zaplatili. Túto službu nenájdete nikde inde.


Copyright © SMS-PORTAL.SK 2010-2011
Podmienky používania | Ochrana osobných údajov | Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.

hore