Spolupráca

Neustále hľadáme ľudí, ktorý chcú zúročiť svoje skúsenosti a pridať sa k novej službe na Slovenskom trhu. Momentálne hľadáme obchodných zástupcov z celého Slovenska.

Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie klientov
- starostlivosť a komunikácia s kientami
- prinášanie nových návrhov a nápadov
- spolupráca vhodná aj popri zamestnaní

Požiadavky:
- komunikatívnosť
- chuť učiť sa nové veci
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- osobné predpoklady na "predaj služby klientovi"
- dostatočná aktivita pri získavaní nových klientov

Odmena:
- provízny systém odmien
- výška provízie závisí od Vašej aktivity
- v začiatku 25% z prvej faktúry Vami získaného klienta
- maximálna výška provízie 70% z prvej faktúry klienta

Nesľubujeme rýchle zbohatnutie ale zaručujeme adekvátne ohodnotenie Vašej práce. Vieme že novú dobrú značku nerobí jej meno ale ľudia, ktorý sa podieľajú na jej fungovaní. Preto je v budúcnosti možné, pre tých najschopnejších spolupracovníkov, zabezpečenie stabilného mesačného prijímu.

Ak máte záujem s nami spolupracovať kontaktujte nás. Do predmetu emailu vložte "Práca".


SMS-PORTAL.SK

Váš partner pre sms marketing

Web bol založený a spustený koncom roku 2010 a už za túto krátku chvíľu pôsobenia na trhu sme získali množstvo spokojných klientov, ktorý naše služby využívaje dlhodobo a denne.

Náš portál zabezpečuje sms mobilný marketing pre mnohých domácich ako aj zahraničných klientov, či už z radu firiem a spoločností alebo súkromných osôb. V každom prípade pristupujeme k požiadavkám našich klientov osobitne so zreteľom na poskytovanie vysokokvalitných služieb a servisu.

Za celú dobu fungovania sme nezaznamenali žiadny výpadok alebo nedostupnosť služieb. Nedávno sme prešli na nový systém a tak Vám môžeme ponúknuť ešte kvalitnejšie služby pri zachovaní cenových hladín.

Ako jediný na trhu Vám prinášame garanciu doručenia sms správ, ak niektorá sms správa nebude doručená príjemcovi, na konci mesiaca Vám vrátime kredit, ktorý ste za ňu zaplatili. Túto službu nenájdete nikde inde.


Copyright © SMS-PORTAL.SK 2010-2011
Podmienky používania | Ochrana osobných údajov | Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.

hore